Es Kaplan Torna Makine Sanayi in EnglishENGLISH

Kurumsal

Es Kaplan; özel makine ve kalıp üretimi amacıyla 2005 yılında Eskişehir'de kurulmuştur. CNC tezgahlarında CAD - CAM uygulamaları ile hassas kalıp üretimi konusunda uzman ve öncüdür.

Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı, çözümleyici, ileri teknoloji tezgahlarda üreten, yetişmiş insan kaynağına önem veren, teslimatlarını aksatmayan, kalitesinden ödün vermeyen ve değişime açık felsefesinden sapmamıştır.

 

VİZYONUMUZ

Eskişehir Es Kaplan Torna olarak talaşlı imalat yedek parça üretimi sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.

 

MİSYONUMUZ

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Talaşlı imalat yedek parça üretimi sektöründe; ürün kalitesi, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak için standartlara uygun hammadde, son teknoloji kullanılarak özgün tasarımlı ürünler geliştirebilmek, minimum stok seviyesi ile çalışarak zamanında ürün teslimini sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırmak için tüm çalışanlarımızın katılım ve desteği ile sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek, çevre ve topluma karşı olan sorumluluk bilinciyle lider bir kuruluş olmak firmamızın kalite politikasıdır.

Eskişehir Web Tasarım